Scopul elaborării Planului de dezvoltare și îmbunătățire a activității Întreprinderii Municipale„APA-CANAL” CĂUŞENI constă în oferirea unor recomandări generale privind îmbunătățirea și
dezvoltarea activității Întreprinderii.
La baza elaborării Planului de dezvoltare și îmbunătățire a activității Întreprinderii Municipale „APA-CANAL” CĂUŞENI stă analiza diagnostic a activității Întreprinderii în perioada anului 2013 și a indicatorilor financiari ce caracterizează activitatea acesteia pentru perioada anilor 2010-2012.
Planul de dezvoltare la Întreprinderea Municipală APA–CANAL CĂUȘENI
![](https://apa-canal.causeni.org/wp-content/uploads/2018/04/planul-de-dezvoltare-990x441.jpg)
Adaugă un comentariu